', 'auto', {'name': 'user'}); ga('user.send', 'pageview');
Jdi na obsah Jdi na menu

Newborn

Focení novorozenců je nádherný zážitek_dsc5674.jpg

Newborn fotím v prvních dvou týdnech po narození, dokud jsou miminka spavá (nejlépe mezi 4. a 10. dnem). Po několika týdnech života již miminko tolik nespinká a rychle vyroste ze vzhledu novorozeňátka.

Focení novorozeňátek je časově velmi náročné, a obvykle trvá okolo 3 hodin. Nejvíce času zabere uklidňování a uspávání drobečka. Ne každé miminko usíná hned po kojení.

Fotografování probíhá v ateliéru, kde se těm nejmenším plně vše podřizuje včetně teploty v místnosti.

Při focení vznikají spící i koukavé fotky, pokud se focení účastní i tatínek, fotíme i společné rodinné záběry. Miminka se fotí převážně nahá nebo v nějaké čelence či čepičce.

V ateliéru je k dispozici velký výběr rekvizit a oblečků, které jsou nedílnou součástí newborn fotografování.

Co s sebou:

S sebou pro miminko vezměte dostatek papírových i látkových plen, přebalovací podložku a věci potřebné k přebalování, deku, do které Vaše miminko nahé zabalíme a předejdeme tak otlačeninám z pleny a vzbuzení při svlékání. Na cestu doporučuji oblečení, co se nepřevléká přes hlavu, ale jednoduše se rozepíná. Nezapomeňte vzít i pro sebe náhradní oblečení, to i kalhoty… Můžete vzít s sebou 1-2 kousky oblečků, které se Vám na miminku líbí, ale které na něm neplandají (aby se v nich úplně neztratilo).
Během fotografování jedí miminka častěji, proto je lepší přijít bez kojení a nakojit miminko až v ateliéru, ať jej zbytečně nepřekrmujete. Pokud má miminko problémy s kojením, vezměte s sebou dostatek mlíčka pro miminko, při focení jedí častěji než doma.
Vhodné oblečení pro společné záběry s miminkem přineste s sebou: jednobarevné (bílá, černá…) tílko, triko, džíny, pro společné záběry s tatínkem doporučuji tatínka obléci do stejných barev či stylu.
Každé fotografování novorozeňátka je velmi individuální, záleží na tom, jestli trpí miminko na prdíky, zda je menší či větší spáč … dle toho se odvíjí průběh fotografování, typy fotografií i jejich počet. Nebojte se mne zeptat na vše, co Vás zajímá.

Cena:

 NEWBORN  – 1800,- Kč

- focení miminka
- 2 až max 3 hodiny
- balíček obsahuje 15 nejlepších záběrů dle Vašeho výběru v el.podobě