', 'auto', {'name': 'user'}); ga('user.send', 'pageview');
Jdi na obsah Jdi na menu

Boudoir

10. 5. 2013

Co je to vlastně BOUDOIR? 

 

Boudoir je francouzské slovo které označuje žánr fotografického umění - krásné a intimní portréty žen ve spodním prádle. 

Fotografování ve stylu Boudoir je daleko více než jen další fotografická zakázka. Jedná se o zážitek, který staví fotografovanou ženu do středu zájmu a dává ji šanci nechat se hýčkat. Boudoir fotografie pak zachycují krásu každé ženy a uchovávají ji tím nejrafinovanějším způsobem.

 

Na rozdíl od focení aktů boudoir fotografie zobrazuje a oslavuje krásu ženského těla a využívá místa, kde fotografování v tomto stylu probíhá, doplňky a oblečení, jež mají za úkol vylepšit a zdůraznit tvar ženského těla a vystihnout povahu fotografované ženy.

 

Samotný styl focení je starý několik století.

 

PRO KOHO JSOU TYTO FOTOGRAFIE VHODNÉ?

 

Pro každou ženu, různého věku, která se chce cítit hýčkaná ze všech stran a užít si toto jedinečné focení s dokonalým výsledkem :)

Velice vhodné také pro těhulky!

 

KDE BUDE FOCENÍ PROBÍHAT?

 

Focení bude probíhat v Boudoir studiu, kde máme k dispozici 3 pokoje, různé šperky a boty na půjčení - Boudoir studio - Praha 4.

 

Vizažistka a účes

 

Mojí vizážistkou je užasná Veronika Šenoldová, která má zkušenosti s líčením ve všech směrech. Samozřejmostí je i účes, který vám zajistí celkovou změnu vizaže - účes a styling Martina Ruchařová.

 

 

CO S SEBOU?

 

Na toto focení si s sebou přineste lodičky, zajímavé spodní prádlo (komplety, korzety,body) velice krásné věci jsou krajkované. Ale také můžete vzít noční košilku, svetřík nebo bílou společenskou košili. Vezměte si to co je vám velice blízké a v čem se hlavně budete cítit dobře.

 

Jako doplňky přibalte korále na krk, různé spony do vlasů, brože (určitě něco  budeme mít i my k zapůjčení), prsteny, zajímavé náušnice...

 

_dsc6817_1.jpg