', 'auto', {'name': 'user'}); ga('user.send', 'pageview');
Jdi na obsah Jdi na menu

Těhotenské foto

Zachyťte jedny z nejkrásnějších okamžiků Vašeho života. Budete si moci kdykoliv připomenout toto období plné šťastných emocí a čekání a podělit se o něj i s Vašimi dětmi a rodinou.

Těhotenské foto fotím cca od 7. měsíce až v podstatě do porodu. Fotím interiéru i exteriéru – venku v přírodě. Fotíme v každém ročním období – na jaře, v létě, na podzim i v zimě. Fotíme originálně, kreativně, barevně.

Focení venku je vždy uvolněnější a příjemnější pro obě strany. Mohu dorazit i mimo Jílové - Praha, nebo okolí. Mám oblíbené nějaké místa.

Těhotenské focení      1500,-

cena zahrnuje:

_dsc2312.jpg

- 45min  až 1,5 hodiny focení

- 15 nejvydařenějších záběrů na CD

- každá fotka v barevném i ČB provedení

- digitální úpravy včetně retuše a konečné přípravy pro tisk

- 3 foto na tisk ve formátu 10 x 15 dle vlastního výběru

 

Doporučení oblečení:

s sebou si přibalte pár stylingů např.: bílé a černé triko, džíny (kalhoty, které jste nosila před těhu – fotí se většinou s rozepnutým zipem), pokud máte jen s těhotenskou gumou, nevadí i ta se dá krásně schovat, košile nebo košilka, džínová bunda, vesta, sukně nebo šaty. Minimálně jedno spodní prádlo (černé nebo bíle/ se vzorem) – záleží na Vás. V případě focení v páru – se barevně slaďte. Pokud chcete něco originálního, ničemu se nebráním

– nezapomínejte na vhodné rekvizity, které by nám pomohly fotky udělat více zajímavé: šátky, šperky, klobouk, fotografie z ultrazvuku, bačkůrky, plyšák, sluchátka